Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

Компанія «С-Мануфактурінг» - українська виробнича компанія, створена в 2013 році, входить до складу холдингу SE Group International і спеціалізується на виготовленні електротехнічного обладнання низької та середньої напруги.

Місія компанії:

Виробляючи надійне електротехнічне обладнання та компоненти, ми сприяємо підвищенню ефективності бізнесу наших замовників, які вирішують завдання в енергетиці, промисловості та інфраструктурі, тим самим робимо свій внесок в економічний розвиток і добробут суспільства.

Бачення:

Компанія «С-Мануфактурінг» прагне стати кращим в Україні виробником комплектного електротехнічного обладнання класу напруги до 35 кВ. Ми працюємо відповідно до міжнародних стандартів, використовуємо власні розробки, а також передові технології і досвід світових виробників, застосовуємо тільки якісні комплектуючі та матеріали.

«С-Мануфактурінг» - надійний партнер компаній, які спеціалізуються на впровадженні систем електропостачання, управління і автоматизації, виробляють унікальне технологічне обладнання. Ми пропонуємо цим компаніям доступне і ефективне втілення проектного задуму.

Потенціал:

Висококваліфіковані фахівці, сучасна виробнича база, передовий досвід розробок і методів управління, поряд з максимальною глибиною виробництва, дозволяють створювати продукти європейського рівня за оптимальною ціною.

«С-Мануфактурінг» - це підприємство повного виробничого циклу. Розробка, конструювання, виготовлення металоконструкцій, складальне електротехнічне виробництво і лабораторні випробування - є сильними сторонами компанії.

 

СТРУКТУРА КОМПАНІЇ

КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ВІДДІЛ

Згуртований колектив досвідчених інженерів ефективно знаходить вирішення завдань замовників з урахуванням індивідуальних вимог і в суворій відповідності зі стандартами галузі.

ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Професійна команда фахівців за допомогою сучасних металообробних верстатів та інструментів з високою точністю виготовляє металоконструкції будь-якої складності.

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЩИТОВОГО УСТАТКУВАННЯ

Наша компанія об'єднує фахівців, які якісно і в строк виконують збірку і монтаж обладнання будь-якої складності на базі перевірених комплектуючих як власного виробництва, так і провідних світових і вітчизняних брендів.

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Фахівці ЕТЛ виконують перевірку та тестування всієї виробленої продукції, забезпечуючи найвищу надійність обладнання, що поставляється замовникам.

Устаткування виробництва «С-Мануфактурінг» успішно застосовується на вітчизняних і зарубіжних підприємствах нафтогазового комплексу, цементної, металургійної, гірничодобувної, хімічної, целюлозно-паперової і харчової промисловості, а також на об'єктах міської інфраструктури.

 

каталог продукції