Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

В якості заняття була обрана командно-спортивна гра в пейнтбол. У виїзному заході взяв участь весь колектив компанії. Співробітники зростаючого колективу С-Мануфактурінг змогли ближче познайомитися в неформальній обстановці, зняти стрес, проявити тактичні і командні навички, швидкість реакції. Учасники розділилися на дві команди і змагалися в боротьбі за опорні точки ігрового поля.

Всупереч розхожій думці, пейнтбол та інші командно-воєнізовані спортивні ігри - це не стільки про стрілянину, скільки про загальну фізичну підготовку, яка включає в себе різні види навантажень. Екстремальні тренування обов'язково проходять на свіжому повітрі, являють позитивний вплив на організм, зокрема, покращують координацію.

Завершився день приготуванням соковитого шашлику на всю велику компанію. Учасники тренінгу зарядилися позитивними емоціями та чудовим настроєм.

Шинний міст, виготовлений С-Мануфактуринг, поставлений Замовнику для використання на зерновому терміналі в морському порту Одеської області.

Для зручності транспортування і монтажу міст виготовлений у вигляді індивідуальних модулів, які легко з'єднуються між собою болтовими з'єднаннями.

Індивідуальні модулі виконані з листового оцинкованого металу з щільністю покриття цинку 275 г/м2 і являють собою клепано-болтову конструкцію. Висока щільність цинку в покритті запобігає корозії металу, що забезпечує термін експлуатації не менше 25 років. Це особливо важливо в умовах агресивного середовища морського порту.

Шини всередині моста міцно закріплені на ізоляторах. Додатковим фактором підвищення надійності устаткування є використання системи тарілчастих шайб, що забезпечують надійне з'єднання деталей.

Довідка

«C-Мануфактурінг» виробляє шинні мости для роботи в мережах з ізольованою або глухо-заземленою нейтраллю напругою 0,4 - 10 кВ промислової частоти 50 (60) Гц, номінальним струмом до 5000 А. Призначені для підключення електроустаткування розподільних пристроїв комплектних трансформаторних підстанцій енергосистем, промислових підприємств, нафтових родовищ, сільськогосподарських підприємств, портових комплексів і т. д.

 

Компанія «С-Мануфактурінг» отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту ДСТУ EN 62271-200 на комплектні розподільчі пристрої серії OBERON.

Сертифікат відповідності ДСТУ EN 62271-200 є підтвердженням якості продукції, що випускається, яка відповідає міжнародним нормам і вимогам, відповідає заявленим технічним характеристикам, заявленій якості застосовуваних матеріалів і комплектуючих, вимогам безпеки навколишнього середовища та обслуговуючого персоналу.

У процесі підготовки до сертифікації виробничий комплекс «С-Мануфактурінг» пройшов аудит підприємства. Аудит підтвердив виробничі можливості виробника випускати продукцію за вказаним стандартом.

Основне завдання розподільних пристроїв OBERON - економічний і надійний розподіл енергії. Рішення для систем середньої напруги на основі КРП OBERON відповідають зростаючим технічним вимогам і забезпечують надійний розподіл енергії.

 

1 червня в компаніях холдингу SE Group International відбувся найвеселіший, пізнавальний, музичний, експериментальний, і, звичайно ж, смачний, - традиційний День дітей. Щороку ми з нетерпінням чекаємо приїзду наших юних візитерів, щоб дати відповідь на одне з головних питань: де працюють їхні батьки?

Розповісти про складне просто, показати, як гнуть і ріжуть метал натисканням декількох клавіш, змайструвати сувеніри, і навіть покатати на навантажувачі - все це можуть наші чудові електромонтажники виробничого комплексу С-Мануфактуринг!

 

Зарядившись хорошим настроєм та підкріпившись, наші допитливі юні дослідники відправилися вивчати світ в Музей цікавої науки, бо краще 1 раз побачити і помацати, ніж 100 разів почути.

Завершився день подарунками, фотосесією та смачними частуваннями! Тому, що вони - наше майбутнє, і для них – все найкраще!

Компанія С-Мануфактуринг отримала право на виготовлення розподільних пристроїв низької напруги і щитів управління на базі конструктивних рішень датської компанії Logstrup. Ліцензійна угода була укладена між європейським виробником щитового обладнання і одеської виробничою компанією С-Мануфактуринг. На сьогоднішній день С-Мануфактуринг є ексклюзивним представником бренду Logstrup в Україні.

Модульна система металоконструкції і струмопровідних шин дозволяє збирати НКП будь-якої конфігурації в стаціонарному, знімному і висувному виконанні з високим ступенем внутрішнього секціонування (до 4b згідно IEC 61439-1,2) на струми до 8500А, що є унікальною пропозицією на ринку.

Сертифікована конструкція Logstrup витримує високі вібраційні навантаження, що дозволяє застосовувати НКП Logstrup на морських судах, мостах, нафтовидобувних платформах і інших об'єктах з важкими умовами роботи обладнання. 

Для довідки:Logstrup (Данія) є одним з провідних європейських інноваторів і виробників в області модульних систем електрощитів. Компанія була створена в 1958 році. Розробила ряд передових корпусних рішень для електрощитів з номінальними струмами до 8500А і ступенем захисту до IP54.

С-Мануфактуринг - українська виробнича компанія, спеціалізується на виготовленні електрощитового обладнання для силового розподілу і систем автоматизації. Власний виробничий комплекс розташований в Одесі. Є партнером компаній С-Інжиніринг, Сіменс-Україна та інших.

 

каталог продукції