Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

У березні відбулося відкриття навчально-виробничого центру на базі виробничої компанії С-Мануфактуринг. Слухачами навчального центру можуть стати студенти профільних технікумів, ВНЗ, молоді фахівці. Безкоштовні модулі дають можливість слухачам оволодіти початковими електромонтажними навичками, спробувати свої сили на виробництві в компанії європейського рівня, дізнатися про корпоративні стандарти С-Мануфактуринг і можливості працевлаштування. Унікальний формат комплексу покликаний оперативно вирішити проблему дефіциту кваліфікованих технічних кадрів підприємства, що виник через значне розширення виробництва.

Під час першого модуля слухачі отримали початкові знання з теорії металу, читання схем, роботи з обладнанням. Після лекцій з теорії йдуть практичні заняття на виробництві. За кожним слухачем закріплюється наставник з числа досвідчених фахівців, який керує навчанням і перевіряє результат роботи. Студенти забезпечуються спец-одягом і взуттям.

Компанія С-Мануфактуринг - експерт в області виробництва електрощитового обладнання для силового розподілу і систем автоматизації. Власний виробничий комплекс розташований в Одесі. Є партнером компаній С-Інжиніринг, Сіменс-Україна та інших.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі управління персоналом за тел. 067-517-28-22.

Компанія С-Мануфактуринг стала офіційним партнером ДП «Сіменс Україна» в якості системного інтегратора Департаменту автоматизації промисловості, безперервних процесів і приводів.

Випробувальна електротехнічна лабораторія виробничої компанії «С-Мануфактуринг» отримала Свідоцтво про відповідність ДСТУ ISO 10012: 2005 «Системи управління вимірюваннями. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання». Аудит був проведений Державним підприємством «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Молодому колективу нашої виробничої компанії безумовно є чим пишатися.

каталог продукції