Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

Рукавний фільтр - один з ефективних видів очищення запиленого повітря. Ефективне уловлювання дрібно-крупнодісперсного пилу допомагає витримувати екологічні норми.

Локальні фільтри, застосовуються для очищення потоку повітря від пилу окремо взятих виробничих процесів роботи промислового устаткування (норії, конвеєра, бункера і т.д.), які є частиною аспіраційної мережі.

Металоконструкція фільтра повністю виготовлена з оцинкованої сталі високої якості, з щільністю покриття 275 г / м2. Локальний фільтр виготовляється в горизонтальному і вертикальному виконанні, в залежності від призначення. У конструкції фільтра не застосовуються не роз'ємні з'єднання, що дозволяє, при необхідності, легко провести зміну виконання з вертикального на горизонтальний і навпаки. Також це полегшує транспортування пристрою.

Пневмосистема фільтра зібрана з комплектуючих італійського виробника «Сamozzi», який є лідером у виготовленні пневматичних компонентів для промислової автоматики. Вся пневмоапаратура відповідає вимогам по вибухозахищеності, згідно з нормами ATEX 21.

Цей тип фільтрів має власні тягодуттьові пристрої, встановлені на корпусі. Виготовлені з різнорідних матеріалів і сплавів, що дозволяє відповідати нормам вибухозахищеності.

Фільтруючі елементи являють собою рукава. В якості фільтруючого матеріалу застосовується тканина з синтетичного каландрірованого поліестеру.

Автономність роботи і працездатність рукавних фільтрів забезпечує система імпульсної регенерації фільтруючих елементів, працююча шляхом механічного струшування. Регенерація відбувається в автоматичному режимі, з часовим інтервалом, що не вимагає зупинки робочого процесу. Обложений пил на фільтруючих елементах, при струшуванні повертається в технологічний потік.

Термін служби фільтруючих рукавів в рукавних фільтрах в середньому становить 2-3 роки, а в окремих випадках може досягти 6-ти і більше років ефективної роботи. Своєчасна заміна фільтруючих рукавів є гарантією ефективної роботи локального рукавного фільтра, а появу сучасніших фільтруючих матеріалів дозволяє забезпечити актуальність рукавного фільтра, - при зниженні екологічних норм за залишковою запиленості, в майбутньому.

Локальні фільтри виробництва «С-Мануфактуринг» призначені для очищення аспіраційних викидів підприємств харчової промисловості, зокрема агропромислового комплексу. Наприклад, можуть застосовуватися в будівництві нових або модернізації існуючих елеваторів і зерноперевантажувальних терміналів України.

каталог продукції