Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

ККомпанія «С-Мануфактуринг» співпрацює з системними інтеграторами зі створення систем безперебійного живлення. Ми виробляємо металеві корпуси (оболонки), шафи байпасу, батарейні шафи на базі шаф серії NP зі ступенем захисту до IP 54.

Батарейні шафи повністю відповідають завданням Замовника і являють собою вироби максимальної заводської готовності, необхідної несучої здатності, оптимального габариту і компонування. Згідно з технічним завданням виготовляються шафи, укомплектовані фіксованими або висувними батарейним поличками або лотками. Дані елементи розробляються відповідно до габаритів батарей, що забезпечує компактність конструкції, надійність кріплення, безпеку експлуатації і обслуговування. Шафа може бути забезпечена комплектом батарейних перемичок, блоком запобіжників, термодатчиком системи моніторингу шафи, системою примусової вентиляції, 19 "конструктивом для розміщення шафових джерел безперебійного живлення.

Для особливо запилених приміщень розроблено шафу в габаритах (ВхШхГ) 2000x800x1200 мм зі ступенем захисту IP54, з можливістю підпору повітрям з технічного повітряпроводу, який дозволяє розмістити модульне джерело безперебійного живлення потужністю 75кВА і комплект батарей. Шафа адаптована під кліматичну систему на основі настінного холодильного агрегату. Діапазон установок температур агрегату всередині шафи від +15 до +25 ° C. У шафі реалізовано поділ холодних і гарячих потоків повітря, що дозволяє підвищити ефективність системи і виключити локальні перегріви. Шафа забезпечена комплектом батарейних перемичок.

каталог продукції