Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

Компанія «С-Мануфактуринг» завершує поставку обладнання низької напруги для забезпечення електропостачання комплексу по зберіганню і переробці сільськогосподарської продукції "Східний" для споруджуваного фермерського господарства в м Снігурівка, Миколаївської області.

Фахівцями компанії «С-Мануфактуринг» був розроблений оптимальний варіант системи електропостачання нового комплексу зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Комплексне рішення, що включає, зокрема, і власні запатентовані технології підприємства, забезпечить надійну і економічну роботу всього комплексу в період пікових літніх навантажень. Загальна кількість шаф ПКУ - близько 40 шт.

До складу кожного ПКУ входить станція розподіленого вводу / виводу для передачі стану всіх автоматичних вимикачів та інформації з приладів технічного обліку в систему диспетчеризації по волоконно-оптичної лінії зв'язку.

До складу обладнання низької напруги входять:

  • НКП Sivacon S8, виготовлений за технологією Siemens Sivacon S8, на номінальний струм збірних шин 7000А
  • НКП Selam, виробництва «С-Мануфактуринг», на номінальний струм збірних шин 2500А
  • НКП Selam, виробництва «С-Мануфактуринг», на номінальний струм збірних шин 1600А
  • Пристрої компенсації реактивної потужності (що входять до складу НКП) з автоматичним регулюванням, загальною потужність 3400кВар
  • Шинні мости на номінальні струми від 1600А до 4600А, загальною довжиною понад 100 метрів
  • Шафи відведення напруги від шинних мостів до споживачів з вбудованою системою технічного обліку, на номінальні струми від 500 до 3400А

каталог продукції