Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

Молодому колективу нашої виробничої компанії безумовно є чим пишатися.

Розробка власних технологій SelaM і OBERON, впевнене нарощування портфеля замовників, виконання великих проектів в області електропостачання медичнихоб'єктів, комплексів харчової промисловості та інших - все це результат роботи кожного члена команди С-Мануфактуринг.

За допомогою голосування, що стало уже традиційним, наш колектив обрав фаворитів у номінаціях «Новачок року», «Майстерність року», «Цінний елемент». Кращим новим співробітником зростаючого колективу став талановитий конструктор Денис Смирнов. Титул «Майстерність року» отримав Горпинич Андрій, який спеціалізується на роботі з мідними деталями. Цінним елементом став Олексій Балута, який і в минулому році був призером рейтингу. Постійність – безперечно, ознака професіоналізму.

Головну нагороду серед компаній холдингу SE Group International, а саме звання «Колектив року», завоював департамент виробництва металоконструкцій компанії С-Мануфактуринг. Крім кубка, в якості призу переможці рейтингу отримали сертифікат на відвідування боулінгу всією командою. Вітаємо колег і бажаємо їм хорошої гри і нових трудових досягнень в році, що наступив!

каталог продукції