Сторінку не знайдено
Можливо, ця сторінка була видалена,
перейменована, або вона тимчасово недоступна.

Шинний міст, виготовлений С-Мануфактуринг, поставлений Замовнику для використання на зерновому терміналі в морському порту Одеської області.

Для зручності транспортування і монтажу міст виготовлений у вигляді індивідуальних модулів, які легко з'єднуються між собою болтовими з'єднаннями.

Індивідуальні модулі виконані з листового оцинкованого металу з щільністю покриття цинку 275 г/м2 і являють собою клепано-болтову конструкцію. Висока щільність цинку в покритті запобігає корозії металу, що забезпечує термін експлуатації не менше 25 років. Це особливо важливо в умовах агресивного середовища морського порту.

Шини всередині моста міцно закріплені на ізоляторах. Додатковим фактором підвищення надійності устаткування є використання системи тарілчастих шайб, що забезпечують надійне з'єднання деталей.

Довідка

«C-Мануфактурінг» виробляє шинні мости для роботи в мережах з ізольованою або глухо-заземленою нейтраллю напругою 0,4 - 10 кВ промислової частоти 50 (60) Гц, номінальним струмом до 5000 А. Призначені для підключення електроустаткування розподільних пристроїв комплектних трансформаторних підстанцій енергосистем, промислових підприємств, нафтових родовищ, сільськогосподарських підприємств, портових комплексів і т. д.

каталог продукції